ads

ads

ads

 

اخبار داغ


 

نيكبخت: بازيكنان براى پيروانى مى ميرند

( 0 Votes ) 

مرجع خبری پرسپولیس(20:37) / پنجشنبه 12 دی 

زمان قطبى رفاقت در تيم نبود / نيكبخت: بازيكنان براى پيروانى مى ميرند

عليرضا نيكبخت، مهاجم تيم پرسپوليس كه در شكست اين تيم مقابل ملوان نقش داشت انگيزه بازيكنان ملوان را دليل پيروزى اين تيم عنوان كرد. او رفتار پيروانى با بازيكنان را بسيار صميمانه دانست. ادامه صحبت هاى وى در ذيل آمده است:
pnnc • از بازى با ملوان شروع كنيم.
- ملوان در اين ديدار خوب بازى كرد و مزد زحماتش را هم گرفت. با اين حال اگر از موقعيت هايمان استفاده مى كرديم اين تيم را شكست مى داديم. فقط مى توانم اميدوار باشم در آينده جبران كنيم.
pnnc • ملوان را چطور تيمى ديدى؟
- بازى در ورزشگاه آزادى و مقابل پرسپوليس انگيزه هر تيمى را بالا مى برد. ملوانى ها نيز از اين قاعده مستثنى نيستند. فقط نمى دانم چرا تيم ها وقتى مقابل استقلال قرار مى گيرند به راحتى تن به شكست مى دهند و مقابل پرسپوليس بهترين بازى خود را ارائه مى كنند.
pnnc • اما استقلال هم مقابل سپاهان تن به شكست داد.
- منظورم تيم هاى بزرگى مثل سپاهان نبود. تيم هايى را گفتم كه مى خواهند در بازى هاى مهم خودى نشان دهند.
pnnc • پيروزى مقابل ملوان مى توانست شما را به صدر جدول نزديك كند.
- به هر حال قسمت نبود پيروز شويم. نمى دانم مشكل تيم از كجا بود فقط مى توانم بگويم خوب بازى كرديم و باختيم. اگر ملوان را مى برديم خيلى خوب بود و كارمان آسان تر مى شد اما حالا كار بسيار دشوار است. اكنون بايد ذوب آهن را شكست دهيم. پيروزى مقابل ملوان مى توانست كار ما را راحت كند چرا كه آن وقت تساوى مقابل ذوب آهن نيز رضايت بخش بود.

بازيكن چه مربوط كه تيم مشكل مديريتى دارد؟

( 0 Votes ) 

مرجع خبری پرسپولیس(20:33) / پنجشنبه 12 دی 

بازيكن چه مربوط كه تيم مشكل مديريتى دارد؟ پروين: پرسپوليس باخت كه باخت ، فداى سر پيروانى

على پروين چه در متن فوتبال ما باشد و چه در حاشيه، على پروين است. نظراتش همواره مهم و حتى در برخى موارد جريان ساز است. اردوى پر حرف وحديث تيم ملى در اسپانيا، باخت پرسپوليس، نتيجه گيرى سايپا با مايلى كهن و نوع برخوردش با محمد پروين موضوعاتى است كه نظرات على پروين را در مورد آن جويا شديم. گفت وگو با اسطوره پرسپوليس و فوتبال ايران را بخوانيد:
pnnc • پرسپوليس با پيروانى هم باخت!
- باخت براى تيم فوتبال است. حالا مربى آن هر كسى مى خواهد باشد مهم اين است كه بچه ها خوب بازى كردند. تا پرسپوليس مى بازد شروع مى كنند به جار و جنجال كردن كه واى تيم باخت، پيروانى باخت و در ورزشگاه مربى بدبخت را مى كوبند حالا پرسپوليس باخت كه باخت، هواداران بايد صبر داشته باشند.
pnnc • اما انتظار نمى رفت پرسپوليس مقابل ملوان ببازد؟!
- چرا؟ مگر ملوان تيم بدى است. ملوانى ها خوب دويدند و خيلى خوب هم بازى كردند حقشان برد بود. ملوان تيم جوان و جنگنده اى است. پرسپوليس بايد به چه تيم هايى ببازد كه همه انتظار آن را داشته باشند؟ همين ملوان سال هاى قبل گربه سياه پرسپوليس و استقلال بوده است!

واعظى: خودم از پيروانى خواستم بازى نكنم

( 0 Votes ) 

مرجع خبری پرسپولیس(20:23) / پنجشنبه 12 دی : واعظى: خودم از پيروانى خواستم بازى نكنم

تيم پرسپوليس سه شنبه شب مقابل ملوان با ۲ گل تن به شكست داد. مهدى واعظى دروازه بان اين تيم كه در بازى با ملوان غايب بود بدشانسى را مهمترين عامل شكست مقابل ملوان توصيف كرد. او بازى نكردنش را به درخواست خود از پيروانى ربط داد و ابراز اميداوارى كرد كه پرسپوليس در آينده انتظارات را برآورده كند. گفت و گوى ما با وى را در ذيل بخوانيد:
pnnc • از ديدار با ملوان و شكست پرسپوليس صحبت كنيد.
- خيلى ها بر اين باورند كه پرسپوليس مقابل ملوان بد بازى كرد اما من با اين گفته مخالف هستم. ما مقابل ملوان خوب بازى كرديم و فقط بدشانسى عامل باخت بود. معتقدم اگر شانس با ما يار بود حداقل ۴ گل به ملوان مى زديم. به هر حال فوتبال همين است و بايد اين شكست را پذيرفت.
pnnc • ملوان را چگونه ديديد؟
- هر تيمى مقابل پرسپوليس قرار مى گيرد عالى ظاهر مى شود. ملوان در اين بازى خوب دويد. به نظر من آنها از موقعيت هاى خود بهتر استفاده كردند و ۳ امتياز را به دست آوردند.
pnnc • تصور مى شد در اين بازى دروازه بان پرسپوليس باشيد اما اين طور نبود علت اين موضوع چه بود؟
- بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدوميت تمرينات بدنسازى را انجام مى دهم و نبايد بين اين تمرينات فاصله بيفتد. به همين خاطر با پيروانى صحبت كردم و گفتم كه اگر تمرينات بدنسازى ام عقب بيفتد ضرر مى كنم و ايشان نيز قبول كرد در اين بازى نباشم.

مدیر برنامه های قطبی: پول در صرافی است

( 0 Votes ) 

مرجع خبری پرسپولیس(20:14) / پنجشنبه 12 دی 

مهدی حاج باقر مدیر برنامه های قطبی ادعا کرد: بدهی افشین به پرسپولیس به دلیل تعطیلات ژانویه پرداخت نشده است

حاج باقر در این باره خبرآنلاین گفت:« افشین این مبلغ را از طریق صرافی بین المللی در آلمان برایم فرستاده است اما شرکت آلمانی از او فتوکپی فیش پرداختی را خواسته. به همین دلیل چون این روزها اروپا تعطیل است ، پرداخت بدهی از سوی ما به تاخیر افتاده است. اتفاقا امروز با معاون مالی پرسپولیس حرف زدم و گفتم پول را تا شنبه به حساب آنها می ریزیم.
ظهر امروز خبرگزاری فارس نوشته بود:« باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت 180 هزار دلار به مدیربرنامه‌های قطبی هشدار داد
افشین قطبی برای تعطیلات ژانویه به استرالیا سفر کرده است. درحالی که قبلا گفته می شد این سفر به دعوت پیم وربیک بوده است ، حاج باقر گفت:« پیم وربیک هم فعلا که در استرالیا نیست و به کشورش برگشته ولی شاید در روزهای آتی و با بازگشت او ، این دو برای همکاری مجدد مذاکره کنند

رنگ قرمز و حساسیت به آن

( 0 Votes ) 

مرجع خبری پرسپولیس(20:01) / پنجشنبه  12 دی 

تيم ها به رنگ قرمز حساسيت دارند / نيكبخت : چرا جلوي استقلال اين طوري بازي نمي كنند

شكست برابر ملوان حالا با انواع توجيهات از طرف بازيكنان پرسپوليس تحليل مي شود. نيكبخت هم درباره اين اتفاق تفسير خاص خودش را دارد.« انگار همه تيم ها به رنگ قرمز حساسيت دارند چون مقابل پرسپوليس با انگيزه مضاعفي بازي مي كنند. نمي دانم آنها چرا جلوي استقلال به اين شكل بازي نمي كنند.» نيكبخت البته شكست هاي پرسپوليس را مرتبط با مشكلات مالي اين باشگاه نمي داند و معتقد است تيم در اين زمينه مقصر است:« در باخت ها ما مقصريم و اين موضوع ربطي به مسايل مالي ندارد

پيرواني:همچنان اميد به قهرماني در هر سه جام داريم

( 0 Votes ) 

مرجع خبري پرسپوليس:(12:56)

پيرواني گفت : تيم ملوان بندرانزلي  در مقابل ما بازي منطقي را انجام داد اما با اين شكست ما نااميد نيستيم  و هنوز اعتقاد داريم كه در هر سه جام با استفاده از فرصت ها مي توانيم موفق باشيم .

سرمربي پرسپوليس ، اظهار داشت : تيم پرسپوليس  در حال حاضر هيچ حاشيه اي ندارد و بين بازيكنان ، مربيان و مسئولين تيم همدلي خوبي برقرار است و اطمينان دارم اين ناكامي در هفته هاي بعدي جبران مي شود و ما چيزي  از دست نداده ايم.

باقري: نبايد هيچ تيمي را دست كم بگيريم

( 0 Votes ) 

مرجع خبري پرسپوليس:(12:14)

در نيم فصل ما تمرينات خوبي را پشت سرگذاشته بوديم و نفرات نيز از انگيزه بالائي برخوردار بودند اما فكر مي كنم كه بازيكنان پرسپوليس حريف را دست كم گرفته بودند و همين امر باعث شكست تيم شد.

به فیفا شکایت میکنم

( 0 Votes ) 

مرجع خبری پرسپولیس(20:21) /چهارشنبه 11 دی 

ابراهیمی: مجبورم کنند از پرسپولیس به فیفا شکایت می کنم!

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 4 سال است که دنبال طلبم از پرسپولیس هستم و اگر مجبورم کنند از این باشگاه به فیفا شکایت می کنم

ناصر ابراهیمی در خصوص طلب 24 میلیونی خود از باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: 4 سال است که دارم به دنبال دریافت طلبم از باشگاه پرسپولیس می دوم و حالا هم به خواست شریفی یک هفته دیگر صبر می کنم اما اگر مجبور شدم و به فیفا شکایت کردم آن وقت پرسپولیسی ها از دستم دلخور نشوند.
وی با اشاره با بازی این تیم مقابل ملوان گفت: در شرایطی که همه آماده دیدن پیروزی پرسپولیس برابر ملوان بودند نمی دانم چرا بازیکنان انگیزه تاکتیکی و رمق دویدن نداشتند.

وی ادامه داد..

پیوس: مشکل پرسپولیس به گنج رسیدن مصطفوی در آن است

( 0 Votes ) 

مرجع خبری پرسپولیس(21:58) / چهارشنبه 11 دی :
کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: تنها مشکل پرسپولیس مصطفوی است که انگار در این باشگاه به گنج رسیده و دست بردار نیست.
فرشاد پیوس روز چهارشنبه در خصوص شکست پرسپولیس مقابل ملوان تصریح کرد: بازیکنان پرسپولیس در بازی با ملوان آنقدر سنگین بودند که به نظر می رسید هر کدام به پاهایشان وزنه بسته اند و در روزی که فوتبال یخ زده و سردی را به نمایش گذاشتند تیم ملوان بسیار با انگیزه بود.

دفاع تنها وظيفه مدافعين نيست

( 0 Votes ) 

مرجع خبری پرسپولیس(19:30)/ چهارشنبه 11 دیرحمان رضايي گفت:‌ اگر جزو بهترين‌هاي ليگ باشم، بدون شك به تيم ملي هم راه خواهم يافت.

pnnc - پرسپوليس بازي بدي را مقابل ملوان ارائه كرد.

ما نتوانستيم از موقعيت‌هاي‌مان در برابر ملوان استفاده كنيم و با وجود تلاش بازيكنان و فرصت‌هايي كه به دست آورديم در نهايت بازي را واگذار كرديم. با اين حال هيچ‌گاه نااميد نيستيم چرا كه بازي‌هاي زياد ديگري تا پايان فصل باقي مانده است و اگر بتوانيم در بازي‌هاي آينده بهتر كار كنيم و نتيجه بگيريم مي‌توانيم قهرمان ليگ برتر شويم.

pnnc -آيا عامل موفقيتي يك تيم را صرفا داشتن بازيكن صاحب نام مي‌دانيد؟

حضور بازيكنان متعدد حرفه‌اي در يك تيم‌ مي‌تواند از عوامل موفقيت باشد اما بيشتر از آن داشتن يك تيم خوب است كه مهمترين عامل موفقيت به شمار مي‌رود. اينكه يك تيم تنها بخواهد به سه يا چهار بازيكن حرفه‌يي‌اش متكي باشد، صرف كسب موفقيت نيست. در يك تيم خوب و موفق بايد درك و تفاهم متقابل ميان بازيكنان با يكديگر و همچنين مربيان با آنها وجود داشته باشد؛ بايد صميمت در ميان آنها به حدي باشد كه ضعف‌ها و كمبودهاي يكديگر را جبران كنند؛ اين‌ها دقيقا وضعيتي است كه اكنون پرسپوليس دارد و من با اتكا به آنها مي‌گويم پرسپوليس در حال حاضر يك تيم واقعي است؛ اين مساله در بسياري از تيم‌هاي ديگر وجود ندارد.

جلسه مهم سعیدلو با علی آبادی

( 0 Votes ) 

مرجع خبری پرسپولیس(19:09) / چهارشنبه 11 دی : امشب با علی آبادی مشکلات پرسپولیس را بررسی می کنیم

معاون اجرایی رئیس جمهور از نشست خود با رئیس سازمان تربیت بدنی در مورد وضعیت باشگاه پرسپولیس خبر داد و گفت: در نشست امشب مشکلات پرسپولیس را بررسی و زمینه رفع آنها را فراهم خواهیم کرد.

علی سعیدلو در گفتگو با مرجع خبری ضمن بیان این مطلب افزود: مجموعه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره همچنان هدایت تیم پرسپولیس را برعهده خواهند داشت و نباید اخبار حاشیه ای که در جهت تضعیف تیم پرسپولیس مطرح می شود، را منتشرکرد.

سعیدلو اضافه کرد: اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل پرسپولیس امسال زحمات زیادی را برای این تیم متحمل شده اند و با وجود تمامی افت و خیزهای اخیر این تیم همچنان در جمع مدعیان قهرمانی قرار دارد و نباید برخی شایعات باعث دلسردی مسئولان باشگاه و هواداران پرطرفدار پرسپولیس شود.

معاون اجرایی رئیس جمهور در خصوص خبر بازگشت وی به پرسپولیس و این بار به عنوان رئیس مجمع این باشگاه اظهار داشت: مشغله کاری درهیئت دولت اجازه نمی دهد تا فرصت کافی برای حضور در این مسئولیت را داشته باشم و به همین دلیل اساسا زمان لازم برای پذیرفتن چنین مسئولیتی را ندارم . البته بنده در هر شرایطی برای کمک به پرسپولیس آماده ام و تاکنون در حد توانم در جهت حل مشکلات این باشگاه تلاش کردم.

هدایتی : به قولم عمل میکنم

( 0 Votes ) 

مرجع خبری پرسپولیس(18:45) / چهارشنبه 11 دی : هدايتي: دوست دارم به قولي كه داده ام عمل كنم

pnnc : بازي روز گذشته را ديديد؟
بله. متاسفم كه 3 امتياز حساس را از دست داديم. به همين دليل 2 ساعت سر درد داشتم.

pnnc : دليل نرفتن شما به هتل بازيكنان قبل از بازي با ملوان چه بود؟

جوابي ندارم. اين را از مدير عامل باشگاه سوال كنيد.

كريمي: پس از شكست نمي توان حرف زد

( 0 Votes ) 

مرجع خبری پرسپولیس(17:57) / چهارشنبه 11 دی: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در فوتبال پس از باخت حرفي براي گفتن وجود ندارد

علي كريمي اظهار داشت: بازي را ديدم اما دوست ندارم هيچ حرفي ببزنم چون فكر مي‌كنم اينطور راحت‌تر هستم.

مازيار زارع : هواداران پرسپوليس حق دارند

( 0 Votes ) 

 مرجع خبری پرسپولیس(17:00) / چهارشنبه 11 دی

مازيار زارع : هواداران پرسپوليس حق دارند

هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: شكست پرسپوليس در تهران براي هواداران اين تيم غيرقابل تحمل است و من به اعتراضات به آنهاحق مي دهم

برکناری مصطفوی و سرپرستی فرخزادی کذب محض است

( 0 Votes ) 

مرجع خبری پرسپولیس(16:33) / چهارشنبه 11 دی 

عضو هیات مدیره پرسپولیس در گفت و گو با مرجع خبری: برکناری مصطفوی و سرپرستی فرخزادی کذب محض است

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با تکذیب مجدد خبر برکناری مصطفوی و انتخاب فرخزادی به عنوان سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با مرجع خبری گفت:" من نمی‌دانم چرا و به چه علت روزنامه‌ها هر روز به این مساله کذب و دروغ پراکنی‌ها دامن می‌زنند، بدون تردید پشت این ماجرا منافعی وجود دارد که برخی افراد دائما به شایعه پراکنی در این خصوص می‌پردازند

به گزارش مرجع خبری در حالی که پس از شکست پرسپولیس مقابل ملوان از سوی تماشاچیان حاضر در ورزشگاه شعارهای تندی علیه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس سر داده شد برخی جراید ورزشی امروز در اخبار متفاوت از برکناری مدیرعامل فعلی این باشگاه خبر دادندو مدعی شدند که مجید فرخزادی به عنوان سرپرست موقت انتخاب شده است.

یک عضو سرشناس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با تکذیب این خبر به مرجع گفت:" مگر در طول یک فصل قرار است هر روز تیم نتیجه نگرفت مدیرعامل عوض شود، ما در مجموعه مدیریتی باشگاه پرسپولیس هیچ برنامه‌ای برای برکناری و کنار گذاشتن داریوش مصطفوی نداریم اما نمی‌دانم چرا بعضی از رسانه ‌ها دائما سعی دارند این موضوع کذب را به خورد افکار عمومی بدهند."

وی که تمایلی به ذکر نامش نداشت در ادامه توضیح داد:" هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن ارج نهادن به نظر هواداران از دلسوزان واقعی پرسپولیس خواست تا با حمایت مجدد از بازیکنان و کادر فنی تیم پرسپولیس زمینه موفقیت این تیم در بازی‌های بعدی را فراهم کنند.

ads