ads

ads

ads

 

تعیین سقف قرارداد برای پرسپولیس و استقلال

( 1 Vote ) 

شنبه 12 اردیبهشت (14:57)

مرجع خبری پرسپولیس: سازمان تربيت بدني به زودي بخشنامه‌اي را به منظور تعيين سقف قرارداد بازيكنان خطاب به دو باشگاه استقلال و پرسپوليس تهران صادر مي‌كند.
 
 هر سال با آغاز فصل نقل و انتقالات ليگ برتر فوتبال كشور، بازار پيشنهادات نجومي در فوتبال گرم مي‌شود و باشگاه‌ها در رقابت با يكديگر ارقام گزافي را به بازيكنان‌ پيشنهاد مي‌كنند كه در اين بين واسطه‌ها و دلال‌ها نيز سود كلاني را به جيب مي‌زنند.

سازمان تربيت بدني قصد دارد تا تلاش‌هايش را در زمينه كنترل قيمت قراردادهاي بازيكنان افزايش دهد و در نخستين اقدام به زودي بخشنامه‌اي را خطاب به دو باشگاه تحت تكفل خود، يعني پرسپوليس و استقلال تهران صادر كرده و طي آن شرايط تعيين سقف قراردادهاي بازيكنان در فصل جديد را به اين دو باشگاه ابلاغ مي‌كند تا بدين ترتيب روند كنترل رقم قراردادها در فصل نقل و انتقالات كه چندي پيش فدراسيون فوتبال نيز در رابطه با آن تصميم‌گيري كرده بود از دو باشگاه بزرگ پايتخت كليد بخورد.

بر اساس توافق مدیران،بازیکنی بین پرسپولیس و استقلال رد و بدل نمی شود

( 2 Votes ) 

شنبه 12 اردیبهشت (13:14)

مرجع خبری پرسپولیس: مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در یک توافقنامه رسمی با یکدیگر به توافق رسیدند تا در فصل نقل و انتقالات از یکدیگر بازیکن نگیرند.
 
 امیررضا واعظی آشتیانی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران و عباس انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران با امضای یک توافقنامه رسمی با یکدیگر توافق کردند تا در فصل نقل و انتقالات از یکدیگر بازیکن نگیرند.

پیش از این اخبار و شایعاتی مبنی بر پیوستن یکی دو بازیکن از تیم های مقابل به تیم رقیب به گوش رسیده بود که در این میان انتقال مجتبی جباری از استقلال به پرسپولی بیش از دیگر گزینه ها مورد بحث بود.

فوری : دومین صید پرسپولیس در نقل و انتقالات !

( 2 Votes ) 

چهارشنبه 9 اردیبهشت (16:00)

مرجع خبری پرسپولیس : مدافع تيم فوتبال مقاومت سپاسي شيراز با باشگاه پرسپوليس قرارداد 2 ساله داخلي منعقد كرد.

مصطفي صبري امروز با حضور در باشگاه پرسپوليس و پس از مذاكره با مديران اين باشگاه قرارداد داخلي دوساله‌اي را امضا كرد.
عباس انصاري‌فرد اين خبر و همچنين پيوستن آرفي به پرسپوليس را تاييد كرد.

اخبار تکمیلی در این خصوص متعاقبا توسط مرجع خبری پرسپولیس اعلام خواهد شد ...

فوری : آرفی به پرسپولیس پیوست

( 3 Votes ) 

چهارشنبه 9 اردیبهشت (15:55)

مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم آلماني تيم فوتبال پيام مشهد قرارداد داخلي دو ساله‌اي را باشگاه پرسپوليس امضا كرد.

اشپيتيم آرفي امروز با باشگاه پرسپوليس قرارداد دوساله‌اي را به صورت داخلي امضا كرد.
عباس نبوي مدير برنامه‌هاي اين بازيكن با تاييد اين خبر گفت: تا ساعتي ديگر در فدراسيون فوتبال حاضر خواهيم شد تا كارهاي اداري اين انتقال انجام شود.
آرفي در ليگ برتر هشتم با 18 گل زده دومين گلزن ليگ برتر بود.
اخبار تکمیلی تا دقایقی دیگر در مرجع خبری پرسپولیس...

کمیته سه نفره مدیران برای جذب بازیکن تشکیل می شود

( 1 Vote ) 

سه شنبه 1 ارديبهست:(22:33)

مرجع خبري پرسپوليس: با تصميم هيات مديره پرسپوليس كميته سه نفره براي جذب بازيكن در فصل آينده تشكيل شد.

اعضاي هيات مديره پرسپوليس تصميم گرفتند براي جذب بازيكن در فصل آينده كميته‌ سه نفره كه شامل دو نفر از اعضاي هيات مديره و عباس انصاري‌فرد مدير عامل باشگاه است تشكيل دهند.
قرار شده بازيكنان مدنظر باشگاه پرسپوليس ابتدا در كميته سه نفره حضور پيدا كنند و پس از جمع‌بندي و تصويب هيات مديره در خصوص عقد قرارداد با بازيكن مدنظر اقدامات لازم انجام شود.
گفتني است دو نفر اعضاي هيات مديره ظرف چند روز آينده مشخص خواهند شد؛ البته مجيد فرخزادي و حسين هدايتي گزينه‌هاي اصلي هستند.

بائو: آخر فصل به پرسپولیس فکر می کنم

( 0 Votes ) 

یکشنبه 30 فروردین(15:59) 

مرجع خبری پرسپولیس: ميثم بائو بازيكني كه با درخشش در ابومسلم به تيم ملي نيز راه يافت مورد توجه چند تيم بزرگ از جمله پرسپوليس قرار گرفته است.

ميثم بائو در گفت‌وگويي در رابطه با حضور در پرسپوليس يا ساير تيم‌هاي ليگ برتري ديگر اظهار داشت: قرارداد من با ابومسلم به پايان رسيده و براي حضور در يك تيم جديد مشكلي از بابت رضايت‌نامه ندارم. چند پيشنهاد جديد داشته‌ام از جمله پيشنهاد از پرسپوليس، اما به پيشنهاد اين تيم و ساير تيم‌ها بعد از پايان بازي آخرمان مقابل ملوان فكر مي كنم.

بمب خبری 88: توافق مجبتی جباری با هدایتی

( 1 Vote ) 

پنج شنبه 13 فروردين:(13:54)

مرجع خبري پرسپوليس: همانطور که مطلعید مجتبی جباری با اعتراضش نسبت به تعویض در بازی با الاتحاد عربستان خشم ژنرال را برانگیخت تا قلعه نوعی او را از حضور در تمرینات منع کرده و در اختیار مدیریت باشگاه قرار دهد و بنا به تصمیم مدیریت، جباری تا اطلاع ثانوی از حضور در استقلال محروم گردیده است. اما این پایان کار نبوده چرا که هافبک آبی پوشان چندان هم بدش نمی آمد که از جمع آبی ها جدا شود و البته چه جایی بهتر از اردوگاه رقیب.

جباری که در ابتدای فصل با ناز و کرشمه فراوان و سلام و صلوات قراردادش را با استقلال تمدید کرد و شرط خارج رفتن را در هر شرایطی به فتح الله زاده تحمیل کرد، اکنون و با محرومیتی که از جانب باشگاه نصیبش شده نه تنها به فسخ قرارداد فکر می کند بلکه فیلش یاد دو سال قبل کرده است.
 
زمان مدیریت انصاریفر کوچک که تا باشگاه پرسپولیس هم رفت و...

رجب‌زاده به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست

( 1 Vote ) 

چهارشنبه 14 اسفند (15:02)

مرجع خبری پرسپولیس : هافبك سابق تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان تا پايان فصل آينده به تيم فوتبال پرسپوليس تهران پيوست.

مهدي رجب زاده كه در فصل جاري با پيراهن تيم الظفره در ليگ امارات به ميدان رفت،‌ به تيم پرسپوليس پيوست.
به گفته حسين هدايتي، اين بازيكن به زودي در تمرينات پرسپوليس حضور پيدا خواهد كرد.
با توجه به پر بودن فهرست پرسپوليس، اين بازيكن فقط مي تواند در ليگ قهرمانان بازي كند؛ اما مسئولان پرسپوليس در تلاشند تا موافقت سران فدراسيون فوتبال براي جايگزين كردن نام رجب زاده به جاي دي كارمو را جلب كرده و از اين بازيكن در ليگ برتر و جام حذفي نيز استفاده كنند.
قرارداد هافبك سابق ذوب آهن با پرسپوليس تا پايان فصل آينده است.

نامه رسمی پرسپولیس به الشباب

( 3 Votes ) 

یکشنبه 6 بهمن (18:56) 

مرجع خبری پرسپولیس : باشگاه پرسپوليس به طور رسمي خواهان "نوري صبري" دروازه‌بان تيم ملي عراق شد.

باشگاه پرسپوليس روز يك‌شنبه از "نوري صبري" دروازه‌بان تيم ملي عراق براي حضور در تيم فوتبال پرسپوليس دعوت كرد.

ظاهرا اين اقدام مسوولان پرسپوليس در پي نگراني‌هايي است كه آنها پس از مصدوميت واعظي و معمارزاده از وضعيت دروازه‌باني تيم‌شان دارند.

پرسپوليس پيش از اين خواهان به خدمت گرفتن "مهدي رحمتي" دروازه‌بان ملي‌پوش تيم مس كرمان شده بود.

هم‌چنين اين باشگاه در نامه‌اي به مسوولان باشگاه الشباب عربستان خواهان فراهم شدن مقدمات حضور تيم پرسپوليس در رياض براي بازي با تيم الشباب در چارچوب رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا شد.

پرسپوليس 27 اسفندماه بايد در رياض به مصاف تيم الشباب عربستان رود.

ads