ads

ads

ads

 


احمدزاده : درباره اتفاقات ماشین سازی سکوت کردند و حالا حامی هانی شدند

( 4 Votes ) 

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم پرسپولیس گفت:ما قهرمان شدیم اما قهر هانی دل همه مان را شکست.

فرشاد احمدزاده درباره اتفاقات رخ داده در جشن قهرمانی پرسپولیس عنوان کرد:تبریک بابت یک قهرمانی شگفت انگیز؛ شگفت انگیز بابت همراهی همگی هواداران در این مسیر سخت که اگر نبودند مسلما شرایط برای پایان این 9 سال سخت تر می‌شد.روزها و فصل ها گذشت و بالاخره توانستیم در کنار هم به چیزی که حق‌مون بود برسیم.

وی ادامه داد:قهرمانی مبارک تک تک هواداران که هر کدام سهمی انکارناپذیری در برترین بودن پرسپولیس داشتید. مطمئنا در کنار برترین تیم، برترین خط دفاعی، برترین خط تهاجمی و برترین رکورد تاریخ لیگ برتر عنوان برترین و بامعرفت‌ترین هم لایق هوادارای ماست. هوادارانی که در روزای سخت کنارمان بودند و انگیزه و باور آنها باعث شد تا غیرممکن برای مان آسان شود.

هافبک پرسپولیس افزود:ما فصل گذشته قرارمان بود که قهرمان شویم و این عنوان رو به کاپیتان ابدی  تقدیم کنیم و در کنار یادگارش جشن بگیریم.اما بدشانسی باعث شد تا نتوانیم.کاپیتان در تمام این هفته‌ها کنار ما بود و وقتی دقیقه 24 صدای تشویق او را می‌شنیدیم بیشتر کنار خودمان احساسش می‌کردیم و انرژی می‌گرفتیم. می گویم بامعرفتید چون در هیچ کدام این بازی‌ها یاد کاپیتان را از یاد نبردید و باعث یادآوری او به ما شدید. همین انگیزه و حمایت باعث شد تا فصل جدید را بهتر شروع کنیم و برای رسیدن به هدف تلاش کنیم.خدا را شکر که خیلی زودتر از انتظار هم توانستیم به خواسته‌ مان برسیم و جشن قهرمانی را برگزار کنیم.

احمدزاده خاطرنشان کرد:بدخواهان به دنبال این هستند تا این قهرمانی رو لوث کنند. کلید واژه‌ی آنها هم هانی شده... یادگار کاپیتان عزیز که بازیکنان هیچ وقت از یادش نمی‌برند. باید صادقانه بگویم که حضور هانی در روز جشن با هماهنگی خودمان بود و می‌خواستیم به وعده‌مان عمل کنیم و فکر و ذکر همه‌ بچه‌ها همین بود. چه شادی‌گل‌هامون و چه جشن بعد از بازی... اما کسانی که تو زمین حریف ما نشدند با بزرگنمایی اتفاقی که هیچ کدوم از ارکان باشگاه در آن دخیل نبودند به دنبال ایجاد حاشیه‌ هستند. هانی جزو خانواده‌ پرسپولیس است و هیچ کس نمی تواند نه از اسمش و نه از اتفاقات رخ داده سواستفاده کند. کسانی که روزهای اخیر در مقابل اتفاقات رخ داده در بازی ماشین سازی سکوت کرده بودند امروز حامی و دلسوخته شدند و ما را زیر تیغ می‌برند.ما قهرمان شدیم اما قهر هانی دل همه مان را شکست. همه‌ی ما از هانی عزیز عذر می‌خوایم که نتوانستیمآنطور که شایسته کاپیتان ابدی‌مان باشد قدردانش باشیم. همه‌ی ما تلاش کردیم تا هانی کنار زمین بیاد. اما نشد و نخواستند و نگذاشتند که بشود... این اتفاقات هیچ ربطی به ما نداشت و ما از همه دلشکسته‌تر شدیم که نتونستیم وعده‌مون به کاپیتان رو عملی کنیم.

نظرات   

-38 #4 میثم کروچ 2017-04-21 21:07
حالا که همه کیفش وحالش راکردیت وبردیت بعدچندروزیادتون همه اومدموقع گرفتن جام عمل میکردیت یاباپیراهنش میومدیت و...
نقل قول
+36 #3 محمدحسام 2017-04-21 20:56
آفرین فرشاد...عجب چیزی گفتی...اینا فقط میخوان به پرسپولیس ضربه بزنن وگرنه هواداران پرسپولیس 2ساله که دقیقه 24یادهادی رو گرامی داشتند که در تمام دنیا بی سابقه است....
نقل قول
+30 #2 حمیدرضاعبدالهی 2017-04-21 19:07
هوادار کنار هم باشیم هانی هم عضو این تیم و هوادار است پس کنارهم باشیم تا دشمن به هدفش نرسه هنوز راه زیاده پس باز هم حمایت من به شما قول میدهم باشگاه برای خانواده نوروزی برنامه داره صبر کن ببین .......حمایت کن تا دشمن خیال خام به سرش نزنه
نقل قول
+25 #1 پرسپولیس 5 2017-04-21 17:41
هانی فقط دلخوره وقهر نکرده ، او فرزند پرسپولیسه ، ما عاشقشیم اگه یه روز ازمون قهر کنه میمیریم .
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads