ads

ads

ads

 


رادوشویچ: افتخار می‌کنم که تنها عضو خارجی پرسپولیس در این قهرمانی بودم

( 6 Votes ) 

پرسپولیس نیوز :  دروازه‌بان کروات پرسپولیس از قهرمانی پرسپولیس و استقبال هواداران این تیم از جشن قهرمانی‌شان ابراز خوشحالی کرد.

بوژیدار رادوشویچ که در طول فصل جاری لیگ برتر فوتبال ایران چندین بار درون دروازه پرسپولیس ایستاد و اتفاقاً عملکرد قابل قبولی را از خود ارائه داد، با این تیم قهرمان لیگ برتر ایران شد. وی در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های کشورش احساسات خود بابت این قهرمانی را بروز داد.

وی در گفت‌وکو با سایت «دالماتینسکی» کرواسی، در خصوص قهرمانی شاگردان برانکو ایوانکوویچ گفت: پرسپولیس پس از 9 سال قهرمان ایران شد. ما این قهرمانی را به هواداران‌مان تقدیم کردیم که 100 هزار نفر از آنها برای جشن قهرمانی به ورزشگاه آزادی آمده بودند. جو ورزشگاه فوق‌العاده بود و تعداد زیادی از هواداران هم بیرون ورزشگاه ماندند. آنها دلیل فوق‌العاده‌ای برای جشن و شادی داشتند و افتخار می‌کنم که من تنها عضو خارجی این تیم در این قهرمانی بودم. 

دروازه‌بان کروات سرخپوشان با اشاره به نقش پررنگ برانکو و دستیارانش در این قهرمانی اظهار داشت: این موفقیت حاصل کار فوق‌العاده کادر فنی پرسپولیس است که ایوانکوویچ آن را رهبری می‌کند. امیدوارم فصل آینده هم بتوانیم داستان قهرمانی‌مان را تکرار کنیم و این فصل را هم به بهترین شکل ممکن به پایان ببریم.

نظرات   

+8 #3 فقط قرمز/آبی هرگز 2017-04-21 19:52
سلام
خوب الحمدا... دیگه پرچم کرواسی از دست رادوگرفته شد ودیگه هیچ مشکلی تو کشور وجودنداره.
جوانان مشکل ازدواجشون حل شد/دیگه تورم نداریم/یارانه ها کفاف خرج زندگی مردم رو میده/فیش حقوق نجومی نداریم/مستضعف چی هست،توکشورما که نیست/بیکاری که نگو فقط توکشورهای دیگه هست
به خداچندساله دنبال زیربغل مارمیگردیم،خوبه تازه رئیس جمهور کرواسی ایران بوده ومشکل سیاسی بااین کشورنداریم.خدایا به حق14معصوم وخوبانت به همه ما فهم وشعورعنایت بفرما. آمین
نقل قول
+2 #2 محمد 2017-04-21 13:22
نقل کردن جواد:
بازم دم این گرم با اون حرکت زشت که پرچم کشورشو ازش گرفتن چنین مصاحبه ای کرد .
شما تصور کن سردار تو روسیه قهرمان بشه پرچم ایرانو ازش بگیرن

کلا ما ایرانی ها بیش از حد ملی گرا هستیم... متاسفم
نقل قول
+45 #1 جواد 2017-04-21 13:03
بازم دم این گرم با اون حرکت زشت که پرچم کشورشو ازش گرفتن چنین مصاحبه ای کرد .
شما تصور کن سردار تو روسیه قهرمان بشه پرچم ایرانو ازش بگیرن
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads