ads

ads

ads

 


کفشگری: چشمان قرمز هانی را دیدم؛دوست داشتم بمیرم /مگر کسی شناسنامه می خواست؟

( 6 Votes ) 

پرسپولیس نیوز : بازیکن سابق پرسپولیس گفت:باور کنید من دوست داشتم آن لحظه بمیرم! اینقر حالم بود و باورم نمی شد که هانی را یادشان رفته باشد.

مهرداد کفشگری در رابطه با اتفاقات شب گذشته در جشن قهرمانی پرسپولیس و ناراحتی خانواده نوروزی اظهار داشت: من شب گذشته طبق وعده ای که داده بودم، به ورزشگاه آزادی رفتم چون از قهرمانی پرسپولیس خیلی خوشحال بودم اما متاسفانه اتفاقاتی افتاد که کام همه هواداران پرسپولیس را تلخ کرد.

وی افزود: من بعد از بازی کنار زمین رفتم و دنبال هانی می گشتم. فکر می کردم به رختکن می رود تا لباس قهرمانی بپوشد و همراه بازیکنان به زمین بیاید. وقتی به رختکن رفتم، دیدم که کسی از او خبر ندارد. به مادر هانی زنگ زدم و گفتم که این بچه کجاست که گفت نمی گذارند در جشن شرکت کند. من هم بالاخره او را پیدا کردم و دیدم که چشمانش قرمز است. به خاطر همین دست هانی را گرفتم و از استادیوم بیرون رفتم.

هافبک سابق پرسپولیس تصریح کرد: من یک سوال دارم؛ چطور من که الان نه بازیکن پرسپولیس هستم  و نه بازیکن پدیده توانستم پایین بروم و حتی به رختکن پرسپولیس هم وارد شوم اما هانی نتوانست؟ کل ایران می دانستند که هانی نوروزی قرار است جام را بالا ببرد اما آقایان یادشان رفته بود. خودم دیدم که کامیابی نیا بچه اش را از روی سکوها گرفت و به جشن قهرمانی برد.

کفشگری درباره دلیل این اتفاقات گفت: من نمی دانم دلیلش چه بود اما اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس می گویند ماموران اجازه این کار را ندادند، قانع کننده نیست. اگر طاهری سرپرست باشگاه می خواست فرزندش را به جشن قهرمانی ببرد، نمی توانست؟ این که می گویند ماموران اجازه ندادند، خنده دار است. اصلا مامور تا زمان بالا بردن جام نگذاشت هانی به زمین برود، بعد از آن هم نمی توانستید جام را به او بدهید؟ اتفاقاتی که دیشب رخ داد، شبیه خواب بود!

وی افزود: من از قهرمانی پرسپولیس خیلی خوشحال بودم و به خاطر همین در تماشاگران نشستم اما متضرر اصلی اتفاقات دیشب هواداران بودند که به جای خوشحالی، خیلی از آنها ناراحت به منزل رفتند. من یک سوال  دارم؛ مگر از بازیکنانی که فرزندشان را روی سکو بردند، شناسنامه خواستند؟ یکی از آنها نمی توانست هانی را ببرد و بگوید این فامیل من است؟ باور کنید من دوست داشتم آن لحظه بمیرم! اینقر حالم بود و باورم نمی شد که هانی را یادشان رفته باشد.

هافبک سابق پرسپولیس درباره حضور طارمی و مسلمان در منزل خانواده نوروزی بعد از مراسم قهرمانی گفت: با اینکه من در منزل خانواده نوروزی بودم اما ترجیح دادم با مهدی طارمی و مسلمان روبرو نشوم. دستشان درد نکند که آمدند اما به نظرم صدبرابر این کارها را هم کنند، دیگر اتفاقی که رخ داده، درست نمی شود.

 

نظرات   

-19 #13 Ali 2017-04-20 20:28
طاهریو ترکاشوند دوتا بشرموزی هستند که فقط من میشناسمشونو خدا . مردمم اونقدر ساده هستند که نمیدونن که یه دلالی بنام ترکاشوندزیرسایه طاهری چه کارایی داره انجام میده کاوه رضائیو که باپای خودش اومدتوباشگاه پرسپولیس ازبس ترکاشوندبراش اخموتخم کرد فراریش داد کنعانیو سر پونصدمیلیون تومن پول نگرفتند ویه فصل کامل تیم بدون دفاع وسط بود و وقتی هم که انصاریواوردن دفاع وسط سمت چپمون شد بهشت منصوریان تودربی چون احمدزاده هیچی حالیش نبود دوتا اوکراینیو خوددلالشون تونود گفت با واسطه گری ترکاشوندبه برانکو معرفی کردن و سه میلیاردپول بیت المالو به باددادن کاشکی حالا که قهرمان شدیم به این مسائلم پرداخته بشه
نقل قول
+8 #12 زهرا666 2017-04-20 20:02
ای بابا دیگه قضیه هانی رو تمومش کنین هی سعی مبکنیم بهش فکرنکنیم دوباره کام همرو تلخ میکنین
باشه بابا تو خوبی توفقط غیرت داری .خوبه؟
نقل قول
+19 #11 یاس سرخ 2017-04-20 19:25
بنظرم سید جلال باید در این مورد مدیریت به خرج میداد و شخصا میرفت هانی پیدا میکرد و با خودش وارد زمین میکرد.حالا کار از کار گذشته و این بچه صدمه شدید روحی خورده و حتی پدر نداره که دلداریش بده که اروم شه.شرایط بدی برا این بچه ب وجود اوردن.باشگاه باید در اولین فرست جام ببره بابل پیش هادی و اونجا طی ی مراسم خوب این قسور خودش کمی جبران کنه.باز دم طارمی و مسلمان گرم که شب رفتن این بچه رو یخورده اروم کردن
نقل قول
+15 #10 Melika.Red 2017-04-20 19:23
دیشب خیلی بد بود درست.. خیلی زشت بود که هانی و فراموش کردن درست.. شما چرا کاسه داغ نر از آش شدی؟ جای اینکه دست بچه رو بگیری ببری توی زمین پیش بچه ها، آتیش قضیه رو بیشتر کردی؟ شما هم این وسط مقصری
نقل قول
+17 #9 جاوید 2017-04-20 18:52
کاملا درسته چهطوره بیرانوند و ماهینی و کمال بچه هاشونو اوردن بعد هانی نمیزاشتن.
نقل قول
+18 #8 عشقم پرسپولیس 2017-04-20 18:52
اقای کفشگری من با حرف شما موافقم که اتفاق تلخی رخ داده.
ولی خودتون داری میگین که مادر هانی بهتون گفته نمیذارن تو جشن شرکت کنه.
پس نمیذاشتن تو جشن شرکت کنه.هرکسی هم که اجازه نداد هانی حضور پیدا کنه براش متاسفم.حالا هرکس.
نقل قول
+11 #7 حسین فرا 2017-04-20 18:42
باشه شما پرسپولیسی شما خوب تو که رفتی تو زمین و رخت کن وووو رفتی بالا سر هانی دیدی گریه میکنه چطور تونستی دستش رو بگیری ببری بیرون ورزش گاه .ولی با خودت نبوردی تو زمین مگه میشه مگه داریم تو هم یکی از اونا هستی
نقل قول
+13 #6 آمیر 2017-04-20 18:36
این اصلا موضوع مهمی نبوده که عقده ای ها دارند بزرگش میکنند.کاملا معلومه که حاشیه سازان قصددارند قهرمانی مقتدرانه پرسپولیس رالوث وتیم رادچار حاشیه کنند.
دوستان لطفا جوگیر واحساساتی نشید.
نقل قول
+4 #5 محمد 2017-04-20 17:31
کاملا موافقم، حرف حساب جواب نداره...
نقل قول
+8 #4 مرتضی 2017-04-20 17:27
دمت گرم مهرداد جان
نقل قول
+5 #3 Ahmad 2017-04-20 17:16
مهرداد خیلی با تعصب بود و هست...یادم نمیره وقتی علی دایی از راه آهن آوردتش..سال اول خیلی خوب بود تا وقتی که تو یه بازی مصدوم شد دستش شکست...چندتا بازی نبود دیگه مصدومیت نذاشت اوج بگیره....پارسال رو نیمکت بدون حاشیه نشست..ایشالا موفق باشه
نقل قول
+11 #2 مهگل 2017-04-20 17:13
همشون دروغ میگن.اصلا قانع کننده نیست
نقل قول
-24 #1 علیرضا 2017-04-20 17:08
کسانی که اجازه ندادند هانی در جشن قهرمانی پرسپولیس شرکت کند, خداوند بچه هاشون را مثل هانی بی پدر کنه.هرچند پدر هانی همیشه زنده خواهد ماند.
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads