ads

ads

ads

 


امیری:به نمایندگی از پرسپولیس از خانواده نوروزی عذرخواهی می کنم

( 4 Votes ) 

پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می دانم که عذرخواهی من چیزی را برطرف نمی کند اما به نمایندگی باشگاه پرسپولیس از خانواده محترم نوروزی عذرخواهی می کنم.

 وحید امیری پس از جشن قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت: اوایل جشن خوب و منظم بود اما به تدریج شاهد افزایش بی نظمی بودیم. اصلا من متوجه نشدم جام کجا رفت و دست کی بود ضمنا خیلی هم شلوغ شد.

وی درباره دزدیده شدن مدال کمال کامیابی نیا نیز خاطرنشان کرد: وقتی که بی نظمی زیاد باشد همین اتفاقات می افتد و چیز عجیبی نیست. امیدوارم هرکسی که آن را پیدا کرده پس بیاورد.

وی درباره اینکه به هانی و پدربزرگش اجازه ورود به جشن قهرمانی داده نشد گفت: اصلا نفهمیدم چرا به خانواده نوروزی و هانی اجازه حضور ندادند چون قرار بود خانواده او به اتفاق سیدجلال در جشن حضور پیدا کنند اصلا نفهمیدم چه شد. خیلی  از  این موضوع  متاسف شدم و می دانم که عذرخواهی من چیزی را برطرف نمی کند اما به نمایندگی باشگاه پرسپولیس از خانواده محترم نوروزی عذرخواهی می کنم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره شوخی هایی که برخی بازیکنان پرسپولیس در بخش گزارشی برنامه 90با او و بعضی دیگر از بازیکنان کردند گفت: من برنامه را ندیدم و خواب بودم. من عکس العملی به این شوخی ها نشان ندادم و از این موضوع ناراحت نیستم ما برای قهرمانی پرسپولیس خیلی خون دل خوردیم اگر بخواهم به این چیزها واکنش نشان دهم این همه رفاقت و دوستی خدشه دار می شود. من خیلی امیدوار بودم که خود برنامه 90 این قسمت ها را پخش نکند.

وی درباره بازی پرسپولیس و الهلال اظهار داشت: ما در طی این فصل چه در لیگ و چه در آسیا مثل یک مشت بودیم همه با هم حمله کرده دفاع می کردیم بازیکنان به جای هم می دویدند درست است که در آسیا نتایج خوبی نگرفتیم اما چه در این رقابت ها و چه در لیگ خیلی تلاش کردیم. مطمئن باشید حتی اگر بخواهیم حذف هم شویم با آبرو برمی گردیم.

امیری درباره اینکه در نظرسنجی برنامه 90 به عنوان بهترین بازیکن این فصل پرسپولیس انتخاب نشد اعلام کرد: این مسایل اصلا برای من اهمیت ندارد از ابتدای فصل تا الان که لباس تیم ملی را بر تن کردم تنها چیزی که برای من اهمیت داشت موفقیت تیم ملی و پرسپولیس بوده است برای من مهم نیست گل بزنم و اینکه خودم را بخواهم نشان دهم همین مدالی که امروز گرفتم کل خستگی فصل را از تن من بیرون آورد.

نظرات   

-32 #6 امین 2017-04-20 09:53
به عنوان یه پرسپولیسی حاضر نیستم برانکو و مسئولین و بازیکنان تیم دیگه سر مزار هادی عزیز برن این جام ارزونی مسئولین پرسپولیس من هوادار وظیفه دارم برم اونجا و جشن بگیرم و واقعا حضور مسئولین بی کفایت بر سر مزار نوروزی توهین به شخصیت اوست
تا وقتی این تیم دست نلایقانی همچون طاهری دیگه طرفدارش نیستم من طرفدار پرسپولیسم اما نه این پرسپولیس
از این لحظه هم دیگه 20 ریالم کمک این تیم نمیکنم امتیاز کم بشه که کم بشه به درک
نقل قول
+12 #5 amir ali24 2017-04-20 09:38
اخر معرفتی پسر محجوب پرسپولیس .
نقل قول
+12 #4 amir 2017-04-20 09:28
دمت گرم شیر مرد...
نقل قول
+10 #3 پرسپولیسی 2017-04-20 04:58
من که خیلی شرمنده شدم به خاطر هانی. اگه یه خورده حرفه ای تر باشیم اینقدر حاشیه درست نمیشه
امیدوارم بازی با ذوب آهن یه دلجویی ازش بشه.
نقل قول
+6 #2 محمدحسام 2017-04-20 01:46
آفرین پسر...
نقل قول
+10 #1 عشقم پرسپولیس 2017-04-20 01:42
هانی جان من دقیقا احساست را میفهمم.چون من خودم پدر ندارم.
ولی من به عنوان یک هوادار ۲اتیشه پرسپولیس و از طرف همه هوادارن فهیم پرسپولیس که الان کامشون بعد از شنیدن این موضوع تلخ شد بهترینها را برایت ارزو میکنم و امیدوارم کنار خانوادت به هر انچه که لیاقتش را داری برسی انشاا... و از طرف همه هواداران پرسپولیس از تو معذرت خواهی میکنم.
برای تمام کسانی هم که باعث این اتفاق تلخ شدن متاسسسسسفففففمممم.حالا هههههرررککککسی؟؟؟؟
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads