ads

ads

ads

 


رضاییان هفته آینده در اروپا/رضاییان در دوراهی هلند و بلژیک

( 3 Votes ) 

پرسپولیس نیوز : بحث انتقال مدافع ملی پوش سابق پرسپولیس کاملا جدی است و این بازیکن هفته آینده راهی اروپا می شود.

 رامین رضاییان که در ابتدای فصل به همراه مهدی طارمی به واسطه سفرشان به ترکیه و پیوستن به تیم ریزه اسپور به چهره اول فوتبال ایران تبدیل شده بود، بار دیگر در یک ماه اخیر به خاطر اتفاقاتی که در پرسپولیس برای او رخ داد، حاشیه های زیادی را اطراف خود می بیند.

مدافع - هافبک تیم ملی ایران که با سرمربی کروات پرسپولیس به اختلاف خورد، بعد از کش و قوس های فراوان توانست رضایت نامه خود را با ضرر یک میلیاردی از سرخپوشان دریافت کند و حالا بحث پیوستن به لیگ های اروپایی از جمله بلژیک به صورت کاملا جدی مطرح می شود. رضاییان در آخرین اظهارنظر خود با تشکر از محمدرضا مهدوی، بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس اعلام کرده که او واسطه پیوستنش به تیم های اروپایی محسوب می شود. در همین راستا ما با بازیکن سابق سرخابی ها که در راه آهن مربی رضاییان بوده، همکلام شدیم.

در حق رامین اجحاف شد

محمدرضا مهدوی درباره آخرین وضعیت رامین رضاییان و انتقال این بازیکن به فوتبال اروپا گفت: رامین شاگرد من در تیم راه آهن بوده و شناخت خیلی خوبی از او دارم. در حال حاضر این بازیکن یکی از بهترین و آماده ترین بازیکنان فوتبال ایران است و با توجه به مسائلی که درباشگاه پرسپولیس پیش آمد در حق این بازیکن اجحاف کردند.

یک پیشنهاد هلندی هم رسید

وی افزود: با توجه به اینکه من 4 سال در فوتبال اروپا و بلژیک حضور داشتم، ارتباطات خوبی با ایجنت های مختلف کشورهای بلژیک، فرانسه و هلند دارم و به خاطر عملکردی که رامین در پرسپولیس و تیم ملی ایران دارد پیشنهادات خوبی برای وی مطرح شده است به طوریکه به غیر از تیم کلوب بروژ بلژیک صبح امروز (چهارشنبه) یک پیشنهاد خوب برای این بازیکن از یک تیم لیگ برتری هلندی هم به دست ما رسیده که در حال بررسی آن هستیم.

بازیکن اسبق تیم های استقلال و پرسپولیس در مورد نام این تیم هلندی گفت: چون در حال بررسی و مذاکره برای پیشنهاد جدید هستیم فعلا نام این تیم را اعلام نمی کنیم اما باید بگویم هیچ بازیکن ایرانی در آن بازی نکرده است.

72 ساعت تعیین کننده برای رامین

مهدوی تاکید کرد: با توجه به اینکه در آستانه رقابت های جام جهانی 2018 روسیه هستیم و کی روش هم نگاه ویژه ای به بازیکنان شاغل ایرانی در اروپا دارد همه هدف ما این است که بهترین انتخاب در اروپا برای رامین صورت گیرد و او بتواند در آنجا بازی کند نه اینکه تبدیل به یک بازیکن ذخیره شود بنابراین تا 72 ساعت دیگر تکلیف تیم آینده رامین رضاییان مشخص می شود و او هم در هفته آینده به اروپا می رود.

رضاییان به قطر نمی رود

وی درباره اینکه گفته می شود رضاییان از تیم های قطری هم پیشنهاد دارد، تاکید کرد: رضاییان هنوز یک بازیکن جوان است و جای رشد و پیشرفت زیادی دارد بنابراین هنوز خیلی زود است که در تیم های عربی بازی کند و فکر می کنم اینقدر حرفه ای هست که به پول عرب ها فکر نکند.

رامین هفته آینده در اروپا

مربی سابق رامین رضاییان در پایان درباره زمان سفر این بازیکن به کشورهای بلژیک و هلند خاطرنشان کرد: به احتمال فراوان بعد از رایزنی هایی که با تیم های مختلف صورت می گیرد، هفته آینده رضاییان راهی کشورهای اروپایی می شود تا مذاکرات به صورت حضوری ادامه پیدا کند.

 

نظرات   

-25 #5 kerasni 2017-04-12 13:24
پس تو نشستی زیرپای رامین..
ای لعنتی.....
نقل قول
+16 #4 مسعود 2017-04-12 12:46
بعد از کنار گذاشتن رامین آنهم بدون اینکه دلیل آن از سوی ایشان ابراز شود تیم بدون در و پیکر و بازیکنان مقابل الهلال با ربیع خواه می خواهد پیروز میدان و در کورس قرار گیرد دست شما درد نکنه پرفسور که تیم به ........... دادی ؟؟؟؟؟ البته می دانم این نظر هم مثل نظارت قبلیم منتشر نخواهد شد چون از پرفسور انقاد شده است .
نقل قول
-35 #3 Reza 2017-04-12 12:30
کاش واقعیت رو کامل میگفتن، تا بعدش میفهمیدیم این رضاییان چقدر بی اخلاقه، آقای رضاییان برو بارسا،برو رئال، دست از سر پرسپولیس بردار.
نقل قول
+34 #2 مسعود،دنیا،پرسپولیس 2017-04-12 12:28
موفق باشی رامین جان،به امید درخشش تو اروپا.تا کور شود هر آنکه نتوان دید
نقل قول
-7 #1 مهگل 2017-04-12 12:00
بیاید این جشن قهرمانی رو به کام خودمون تلخ نکنیم ..پرسپولیس ثابت کرده که متکی به یه بازیکن نیست .آقای برانکو هم کارش درسته چون اگه درست نبود الان قهرمان نبودیم ایشون تو پرسپولیس نظم رو برقرار کرد هر بازیکنی که حاشیه داشت رو نخواست چون حاشیه های بیشتری درست نشه ..اگه هوادار پرسپولیسی به برانکو نگو لجباز چون به نظرم خودت لجبازی ..بیاید خوشحال باشیم بابت قهرمانیمون بیاید امیدوار باشیم به دوتا بازی آسیامون وتوروخدا بیاید حمایت کنیم از پرسپولیس و سرمربی شو و بازیکناش..لطفا
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads