ads

ads

ads

 


حسن زاده خبر داد ؛ حضور ناظران ویژه انضباطی در ورزشگاه‌ها در هفته‌های پایانی لیگ برتر

( 0 Votes ) 

پرسپولیس نیوز :  رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از حضور ناظران ویژه انضباطی در ورزشگاه‌ها در هفته‌های پایانی لیگ برتر خبر داد.

 اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون گفت: روز گذشته پرونده مربوط به حضور بازیکن غیر مجاز در مسابقات تیم فوتسال قرچک با بهراد اردبیل و حاج منصف قائم شهر را با حضور مقامات رسمی باشگاه بررسی و نتیجه آن از طریق کمیته فوتسال به زودی ابلاغ خواهد شد.


وی ادامه داد: پرونده تیم‌های خونه به خونه بابل و نساجی مازندران که به کمیته استیناف ارسال شده بود، در اختیارمان قرار گرفت و در اولین فرصت ممکن  باهمکاران نظر جدید کمیته استیناف را بررسی و تصمیم لازم گرفته خواهد شد.

رئیس کمیته انضباطی افزود: با توجه به اینکه مسابقات در لیگ برتر و لیگ‌های پایین تر به هفته های پایانی خود رسیده و از حساسیت بالایی برخوردار است، ناظرین ویژه انضباطی حتما در ورزشگاه‌ها حضور خواهند داشت و با توجه به اتفاقاتی که در مسابقات هفته گذشته رخ داد، تمامی گزارش‌های مقامات مسئول را  به غیر از یک مسابقه در اختیار داریم و آرای انضباطی آنها را صادر خواهیم کرد. همچنین با توجه به اینکه برخی از اعضای کادر فنی تیم ها علیه داوری مصاحبه کرده‌اند، قطعا برخورد لازم را خواهیم داشت حتی اگر محرومیت‌هایی هم مقارن با اتمام مسابقات لیگ تعیین و صادر شود، قطعا در فصل آتی رقابت‌ها اعمال خواهد شد.

حسن زاده خاطرنشان کرد: انتظار ما از سرمربیان و بزرگان تیم‌ها از جمله شخص مجید جلالی این است که هرگونه موارد اعتراض و یا نقطه نظر خود را از طریق مکاتبات رسمی به مراجع ذیربط به فدراسیون فوتبال ارسال کنند و از مصاحبه‌هایی که موجب تنش در فوتبال یا بدبینی عمومی به داوران می شود، پرهیز کنند. برخی از بازیکنان که رفتارهای نادرستی در حین مسابقه انجام می‌دهند، چه بسا عامل تشنج در سکوها است(مانند بازیکن تیم پیکان) که باید مراقب رفتار خود باشند. چرا که محرومیت‌های شدیدی برای این رفتارها در آیین نامه انضباطی وجود دارد.

وی ادامه داد: از تماشاگران تیم‌های بزرگ که معمولا حضور گسترده در ورزشگاهها دارند، تقاضا داریم به مقامات رسمی مسابقه مخصوصا داوران اعتماد داشته باشند و فقط به تشویق تیم خود بپردازند و از ایجاد جو بدبینی به داوران و اهانت به آنها خودداری کنند.

رئیس کمیته انضباطی گفت: با توجه به میزبانی باشگاههای ایرانی در مسابقات آسیایی و میزبانی تیم ملی ایران در رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2018، انتظار داریم که هواداران عزیز فقط به تشویق تیم خود بپردازند.

حسن زاده در پایان تاکید کرد: با توجه به شرکت تیم‌‌های حاضر در فصل آتی مسابقات، باید فکر اساسی برای بدهکاری بازیکنان کنند تا اجازه شرکت در نقل و انتقالات را داشته باشند. لذا به طور جدی باید به فکر تسویه حساب با طلبکاران باشند تا بتوانند در جذل بازیکنان جدید و شرکت در مسابقات بعدی، مجوز لازم را داشته باشند.

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads