ads

ads

ads

 


مربیان پایه‌های پرسپولیس برای دریافت طلبشان به دیدار وزیر می روند

پرسپولیس نیوز : بخشی از مربیان سابق تیم‌های پایه در صورتی که تا فردا مطالباتشان را از این باشگاه نگیرند، به دیدار وزیر ورزش و جوانان خواهند رفت.

تعدادی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس که در تیم‌های پایه این باشگاه مدت‌ها فعالیت کردند، به دلیل اینکه نتوانستند حق و حقوق خود را از این باشگاه بگیرند، به کمیته انضباطی شکایت کرده و خواهان دریافت مطالباتشان شدند.


در همین رابطه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص این پرونده اعلام کرد که طبق آن باشگاه پرسپولیس موظف به پرداخت مطالبات این پیشکسوتان و مربیان تیم‌های پایه شد.

این درحالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس اقدامی در این زمینه انجام ندادند تا حالا در روزهای پایانی سال 95 این پیشکسوتان و مربیان تصمیم به اقدامی جدی برای دریافت مطالباتشان گرفتند.

بر این اساس قرار است فردا پیشکسوتانی نظیر بهروز سلطانی، مرتضی فنونی‌زاده، سعید نعیم‌آبادی، دکتر قربانی، حمید مطهری، رحیم یوسفی و نجم‌الدین بخشی به باشگاه پرسپولیس رفته تا تکلیف‌شان را با این باشگاه مشخص کنند.

در صورتی که فردا این پیشکسوتان نتوانند مطالباتشان را از باشگاه پرسپولیس دریافت کنند، راهی وزارت ورزش شده و به دیدار مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان خواهند رفت؛ چراکه آنها قصد دارند حقوق قانونی‌ خود را از این باشگاه بعد از مدت‌ها دریافت کنند.

نظرات   

-1 #6 دختر پرسپولیسی 2017-03-12 01:03
واقعا براشون متاسفم یکی مثلذعلی کریمی که خودش پبش قدم میشه یکی مثل اینا که بوی پول به دماغشون خورده یعنی همه جا باید نخاله باشه
نقل قول
+7 #5 m.r.boyrati 2017-03-11 22:11
بازم تو اوج گرفتاریها و مشکلات باشگاه چندتا پیشکسوت حسود و فرصت طلب تا دسدن دارن پول جمع مبکنن هوادارها برا طلب ژوزه گفتن ماهم یه شلوغی کنیم چیزی ب ما بماسه این وسط
واقعا متاسفم برا این جور پیشکسوت ها
نقل قول
+6 #4 علیرضا دره شهر 2017-03-11 20:29
شماره حساب 2170559001002 بنام حساب دولتی خزانه شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس. لطفا این حسابها را با پیامهای همگانی در سراسر کشور ارسال کنید.
نقل قول
+6 #3 mani 2017-03-11 18:27
من یه سوال دارم ماه عسل فعالیت اساطیر کدوم بازیکن تو ترکیب اصلی تیم بوده؟؟؟
نقل قول
+7 #2 محمدحسام 2017-03-11 18:25
بندازید بیرون اینارو...چششون افتاده هوادارامبلغی کمک کردن اینام طمع کردن..مگه شمام هوادارنیستید؟نه تنها کمکی نمیکنیدبلکه ادعای ارث ومیراث دارید...
نقل قول
+5 #1 Melika.red 2017-03-11 17:53
والا از این عزیزان که خودشون و پرسپولیسی میدونن بعیده تو این اوضاع بهم ریخته شکایت کنن....
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads