ads

ads

ads

 


پدر نوروزی:می خواستندهادی راکوچک کنند بزرگترشد/قدم وزیر ورزش روی چشم

( 3 Votes ) 

پرسپولیس نیوز : پدر زنده یاد هادی نوروزی راجع به اتفاقات جشن قهرمانی پرسپولیس توضیحاتی داد و باشگاه را مقصر اصلی دانست.

رمضان نوروزی در این باره ابراز کرد: خودمان هم نمی‌دانیم هدفشان چه بود که نگذاشتند. ما آدم‌های ساده‌ای هستیم. از دو روز قبل بازی با پدیده آقایی به نام علیپور به ما زنگ زد و گفت بچه(هانی) را بیاورید تا جام را به او بدهیم. ما هم روی سادگی بچه را بردیم و حتی چهار، پنج ساعت پیش از مسابقه هم در هتل بودیم.

وی ادامه داد: در ورزشگاه آزادی آقای علیپور گفت هانی پیش ما باشد تا او را داخل زمین ببریم و جام را بدهیم. ما هم بالا نشسته و منتظر تمام شدن مسابقه بودیم تا همانطور که در دو سال اخیر می‌گفتند جام را هانی بالا ببرد، این اتفاق بیافتد ولی هراندازه منتظر شدیم این مسئله رخ نداد.

پدر زنده یاد هادی نوروزی عنوان کرد: آقای علیپور چندین بار در ورزشگاه به ما می‌گفت صبر کنید ولی در آخر دیدیم جام را بالا بردند. بعد از آن خود این آقا یک دفعه غیب شد که اعصاب من برهم ریخت. پیش آقای طاهری رفتم، به او اعتراض کردم و گفتم چرا با ما این کار را کردید و با این بچه طفل معصوم چنین کاری انجام دادید؟ شما که خودتان 6-5 بار با ما تماس گرفتید تا به تهران بیاییم. حتی با آقای تاج هم صحبت کردم.
 
وی درباره حضورش در باکس گزارش فردوسی‌پور گفت: خیلی خشمم زیاد بود و ناراحتی داشتم که پیش آقای فردوسی‌پور رفتم. هانی هم آنجا بود و وقتی اوضاع را دید خیلی غمگین شد و گریه کرد.

رمضان نوروزی در پاسخ به این سوال که چه کسی مقصر این حواشی است، ابراز کرد: اول باشگاه مقصر است چون یک سری ساخت و پاخت کردند تا این اتفاق بیافتد. نمی‌دانم هدف‌شان چه چیزی بود ولی هر کسی که این کار را انجام داد به دنبال کوچک کردن هادی بود ولی این اتفاق رخ نداد و هادی بزرگتر هم شد. نتوانستند به هادی ضربه بزنند اما هانی را خیلی ناراحت کردند و این بچه خیلی تحت تاثیر قرار گرفت.

پدر مرحوم هادی نوروزی درباره ورود وزیر ورزش به این ماجرا اظهار کرد: قدم وزیر روی چشم ما و ما نیز بخاطر پرسپولیس و موفقیت این تیم کوتاه می آییم هرچند خانم هادی هم خیلی ناراحت شد و گریه کرد که حق هم داشت چون در حق بچه او ظلم شده بود.
 
وی تاکید کرد: این شایعه است که ماموران نیروی انتظامی تقصیر داشتند چون اصلا آنها مقصر نبودند. آنها مامور هستند و اشخاص دیگری باید برنامه‌ریزی می‌کردند. وقتی ما پایین رفتیم، معلوم است ماموران نیروی انتظامی ما را نمی‌شناختند و نمی‌گذاشتند که پایین برویم ولی باشگاه باید این کار را می‌کرد.
 
رمضان نوروزی درخصوص اینکه پرسپولیسی‌ها گفته‌اند جام را به کپورچال و مزار هادی نوروزی می‌آورند، گفت: برای ما دیگر هیچ فرقی نمی‌کند چون دلمان با این اتفاقات شکست اما به احترام هادی که آدم صبوری بود، کوتاه می‌آییم. باز هم فکر می‌کنم این مسائل حرف است و بعید می‌دانم این اتفاق رخ بدهدکه به کپورچال بیایند. برخی الان می‌خواهند هواداران هادی که ناراحت هستند را آرام کنند.
 
پدر کاپیتان فقید پرسپولیس درباره مطالبات هادی نوروزی از این باشگاه عنوان کرد: آنها می‌گویند 600 میلیون تومان داده‌اند ولی ما 400 میلیون تومان گرفته‌ایم. 300 میلیون تومان هم طلبکار هستیم که باشگاه نداده است.

 

پدر هادی نوروزی در پایان گفت:همانطور که بیانیه دادیم از هواداران می خواهیم فقط به فکر تیم باشند.قطعا روح هادی با صعود پرسپولیس در آسیا شاد خواهد شد.ما نیز سعی می کنیم این اتفاق را فراموش کنیم.هانی هم قطعا با صعود پرسپولیس خوشحال می شود.

نظرات   

+4 #8 علی 2017-04-21 21:31
نقل کردن زهرا666:
اقای نوروزی عزیز ممنون که لطف مبکنین واین قضیه رو فراموش میکنین که برای تیم ماهم حاشیه درست نشه ولی قبول کنین که شماهم اشتباه کردین شما با حرف یه بازیکن(علیپور)به تهران اومدین؟آیا نباید اقای طاهری یا اقای خوردبین باشما تماس میگرفتن؟؟ شما نباید چندروز قبل با مدیریت هماهنگ میکردین؟این کارها در حیطه وظیفه بازیکن نیست.
پس الان کاملا دلیلش مشخص شد...ناهماهنگی!از اولم قرار نبوده چنین اتفاقی بیفته،راستی هییییچ کس هدف کوچک کردین کاپیتان هادی رو نداشت@
ممنون که میبخشین،پس دیگه حاشیه بسته!

منظورش علیپور بازیکن نیست معاون باشگاست. دو سال قرارمون همین انگار شما یادتون رفته
نقل قول
+40 #7 bernet5 2017-04-21 21:13
کاش آقای نوروزی میگفتند چه کسانی وچرا میخواستند هادی عزیز را کوچک کنند ؟ ما از این اتفاق عصبانی هستیم اما شک نداریم عمدی در کار نبود و فقط بی برنامگی و جو گیری و ناهماهنگی باعث این اتفاق شد .آخه یعنی5بار زنگ زدند و از شما دعوت کردند که هادی عزیز را کوچک و هانی کوچولو رو اذیت کنند ؟ اگه چیزی هست بگین. تا مردم بدونن ولی هیچ عقل سلیمی باور نمیکنه کسی قصد آزار واذیت هانی عزیز رو داشته باشه ..
نقل قول
+71 #6 محمدحسام 2017-04-21 21:00
جناب نوروزی شما هم دیگه کم لطفی میکنید.2ساله تمامه که هوادارا در سرما وگرما دقیقه 24 یاد هادی رو گرامی داشتند.حالا به هر دلیلی جام رو هانی عزیز بالا نبرده شما دیگه نباید طلبکارانه صحبت کنید..هادی عزیز در قلب همه پرسپولیسیها بوده وهست وخواهد بود ولی این دلیل نیست که شما حق بجانب باشید...
نقل قول
+30 #5 پرسپولیس عشق آریایی 2017-04-21 20:55
سلام به همه هواداران بامعرفت پرسپولیس.... ما هیچ وقت هادیُ فراموش نخواهیم کرد... وهانی عزیزِ دلِ همه ماست... ومیشد با برنامه ریزیِ بهتر این اتفاق هم نیفته... ولی هممون باید توجه کنیم و مطمئنیم که باشگاه و بازیکنا تلاششون این بوده که هانی رویِ سکو بره ولی مشکلاتی که اسپانسرِ برگزارکننده مراسم با عدم هماهنگیش بوجود اورد مانع شد کاردرست انجام بشه واز طرفی پدر محترم هادی هم کم حوصلگی به خرج دادن واین رو از همین مصاحبه میشه کاملا فهمید... به هر حال بهترین کار اینِ که بازیکنا با جام به کپورچال برن واز طرفی بقیه بدهیِ هادی عزیز هم انشاءالله به تدریج بدن... وبه امید خدا طوری برنامه ریزی بشه که هانی به زندگیِ عادیش برگرده و بچگی کنه ودیگه نباید به این مسائل وصل بشه... انشاءالله
نقل قول
+30 #4 مهدی ۵۹ 2017-04-21 20:48
‌هیچ کس نمیخواست هادی روکوچک کنه.پدر جان .ماکه یه بازیکن که ۲تا گل ۴۰ سال پیش زده یادمون نرفته.مگه میشه هادی یادمون بره .اشکش موقع گل زنی .گلش به پدیده.....ای وای ازهادی از جوانیش که پر پر شد...پدر جان
نقل قول
-17 #3 زهرا666 2017-04-21 20:20
اقای نوروزی عزیز ممنون که لطف مبکنین واین قضیه رو فراموش میکنین که برای تیم ماهم حاشیه درست نشه ولی قبول کنین که شماهم اشتباه کردین شما با حرف یه بازیکن(علیپور)به تهران اومدین؟آیا نباید اقای طاهری یا اقای خوردبین باشما تماس میگرفتن؟؟ شما نباید چندروز قبل با مدیریت هماهنگ میکردین؟این کارها در حیطه وظیفه بازیکن نیست.
پس الان کاملا دلیلش مشخص شد...ناهماهنگی!از اولم قرار نبوده چنین اتفاقی بیفته،راستی هییییچ کس هدف کوچک کردین کاپیتان هادی رو نداشت@
ممنون که میبخشین،پس دیگه حاشیه بسته!
نقل قول
+40 #2 علی آزادی 2017-04-21 20:16
جناب نوروزی عزیز

هادی بزرگ و عزیز. همچنان هم بزرگ خواهدماند. لطفا بیش ازاین بعث دردسر نشوید. باورکنید همه حقیقت این نیست که شما می گویید.
نقل قول
-52 #1 reza 2017-04-21 20:14
فدای سرتون اصل هواداران که هادی روهیچ وقت فراموش نمی کنن عیبی نداره این هم میگذره ولی مرام میمونه مرامی که یکی مثل حسین ماهینی بااون مسخره بازیاش نشون داد ولی من ازبیرانوند انتظار داشتم چون معمولا لرها خیلی بامرامن ولی عیبی نداره ایشالا قهرمانی بعدی جای محسن بنگر کاپیتان غیرتیمون بخیر کاشکی بودش
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads